Zastřešení bazénů akce - levná cena

Chraňte svůj bazén před nečistotami, stejně jako udržujte jeho vodu teplou i v chladnějších dnech. K tomu všemu vám pomůže zastřešení, které vám jsme schopni dodat velmi levně. Naší prioritou je také bohatý výběr možností, ze kterých můžete vybírat, například prodloužení kolejnic pro odsuv zastřešení až za bazén či pochozí kolejnice.

Levné bazénové zastřešení pro každý bazén

Náš široký sortiment je jistotou, že můžete nakoupit bazénová zastřešení na jakýkoliv bazén, ať už jde o řešení kruhové, obdélníkové nebo jakékoliv další. Jistotou je především mnohaletá zkušenost, stejně jako povedený design, ale také zajímavá cena. Neváhejte a prohlédněte si náš ceník:

Zastřešení Practic
Cena: 71 000 Kč (pro 6x3m)

Kvalitní typ bazénového zastřešení, které nadchne hlavně svou cenovou dostupností. I díky tomu se jedná o nejprodávanější typ zastřešení bazénu.

Nejoblíbenější zastřešení
Zastřešení Horizont
Cena: 81 000 Kč (pro 6x3m)

Velmi žádané zastřešení bazénu především pro svou unikátnost celé konstrukce. Jde o typ, který je nízký, využívající elegantní tvar, díky čemuž nijak nenarušuje celkový vzhled vaší zahrady a prostoru.

Nízké zastřešení s výškou již od 67 cm
Zastřešení Dream
Cena: 91 000 Kč (pro 6x3m)

Velmi elegantně vyhlížející zastřešení, které nadchne především svou celkově sníženou konstrukcí. Je ideální volbou například ve chvíli, kdy je váš zapuštěný bazén umístěný v blízkosti domu.

Nejnižší zastřešení, výška již od 54 cm
Zastřešení Harmony
Cena: na poptávku

Bazénové zastřešení, které je vyrobeno ve vyšším provedení než řada dalších námi nabízených typů. Je umožněno plnohodnotné využívání jak prostoru před a za bazénem, tak i podél bazénu.

Vysoké zastřešení, výška od 2,1 metru
Zastřešení Star
Cena: na poptávku

Propracované zastřešení bazénu, které umí nabídnout kombinaci zajímavého designu a praktičnosti. Jedná se o variantu, která je vyráběna ve vyšším provedení a můžete chodit kolem celého bazénu.

Vysoké zastřešení pochozí kolem celého bazénu
Zastřešení Atyp Practic
Cena: na poptávku

Tento typ zastřešení vychází z našeho nejoblíbenějšího řešení, kterým je typ Practic. Ten však umožní i řadu individuálních úprav. Jelikož byly hojně poptávané, rozrostla se naše nabídka bazénového zastřešení i o atypický typ Practic.

Zastřešení Atyp Star
Cena: na poptávku

Nezaměřujeme se jenom na standardní zastřešení bazénu. Pokud je něco, co také umíme, potom jsou to i kombinovaná bazénová zastřešení. Toto konkrétně vychází z našeho nejvyužívanějšího modelu Practic, který je doplněn o variantu označovanou jako Star.

Zastřešení Terasy
Cena: na poptávku

Moderním segmentem v oblasti zastřešení je i možnost využití zastřešení terasy. Praktické řešení, které vám umožní postavit konkrétní ochranu přímo u domu.

Vsaďte na zastřešení kulatého bazénu

Ano, i toto patří mezi hlavní součást našeho sortimentu. I zde jsme nejlevnější. Naše výroba se zaměřuje na konstrukce, které budou vyhovovat plastovým bazénům různých velikostí, ale i typů. Dokážeme tak hravě realizovat zapuštěné bazény se zastřešením za nejlepší ceny na našem trhu. Toto řešení může být pevné, stejně jako odklápěcí.

Zastřešení bazénů akce vás přesvědčí o výhodnosti

Díky našim zkušenostem, ale i výběru materiálů nebo efektivitě výrobních postupů dokážeme nabídnout posuvné zastřešení na bazén za nejnižší ceny na trhu. Výprodej je cestou, jak můžete i vy nakoupit skutečně nejlevněji na trhu. Sleva mnohdy přesahuje i desítky procent, což je důvod, proč naši nabídku využít.

Zastřešení bazénů – cena s ohledem na konstrukci

Dokážeme i vám nabídnout konkrétní cenovou nabídku, která bude zohledňovat, zda jde o zastřešení hliníkové nebo v designu dřevěné. Podívejte se na foto možností, jak mohou vypadat. Máte zájem? Kontaktujte nás a zpracujeme vám přesnou, ale nezávaznou cenovou kalkulaci.

Zeptejte se! Neváhejte mi nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775