Zastřešení bazénů akce - levná cena

Chraňte svůj bazén před nečistotami, stejně jako udržujte jeho vodu teplou i v chladnějších dnech. K tomu všemu vám pomůže zastřešení, které vám jsme schopni dodat velmi levně. Naší prioritou je také bohatý výběr možností, ze kterých můžete vybírat, například prodloužení kolejnic pro odsuv zastřešení až za bazén, pochozí kolejnice nebo změnu barvy konstrukce i kolejnic.

Levné bazénové zastřešení pro každý bazén se zárukou na 5 let

Náš široký sortiment je jistotou, že můžete nakoupit bazénová zastřešení na jakýkoliv bazén, ať už jde o řešení kruhové, obdélníkové nebo jakékoliv další. Jistotou je především mnohaletá zkušenost, stejně jako povedený design, ale také zajímavá cena. Neváhejte a prohlédněte si náš ceník:

Zastřešení Practic
Cena: 81 500 Kč (pro 6x3m)

Kvalitní typ bazénového zastřešení, které nadchne hlavně svou cenovou dostupností. I díky tomu se jedná o nejprodávanější typ zastřešení bazénu.

Nejoblíbenější zastřešení
Zastřešení Horizont
Cena: 84 700 Kč (pro 6x3m)

Velmi žádané zastřešení bazénu především pro svou unikátnost celé konstrukce. Jde o typ, který je nízký, využívající elegantní tvar, díky čemuž nijak nenarušuje celkový vzhled vaší zahrady a prostoru.

Nízké zastřešení s výškou již od 67 cm
Zastřešení Flash
Cena: 98 900 Kč (pro 6x3m)

Naše nejnižší zastřešení a zároveň designový skvost s plným průhledným polykarbonátem. Ve stříbrné, antracitové i bronzové barvě.

NOVINKA 2022 - Designové nejnižší zastřešení, již od 40 cm výšky
Zastřešení Dream
Cena: 112 500 Kč (pro 6x3m)

Velmi elegantně vyhlížející zastřešení, které nadchne především svou celkově sníženou konstrukcí. Je ideální volbou například ve chvíli, kdy je váš zapuštěný bazén umístěný v blízkosti domu.

Nízké zastřešení, výška již od 54 cm
Zastřešení Wave
Cena: na poptávku

Ideální zastřešení, pokud chcete mít u bazénu prostor například k relaxaci nebo převlíkání například při nepříznivém počasí. Zastřešení se může prodloužit jak do šíře od bazénu, tak stejně na délku od bazénu.

NOVINKA 2022 - Vysoké zastřešení, výška od 1,95 metru
Zastřešení Harmony
Cena: na poptávku

Bazénové zastřešení, které je vyrobeno ve vyšším provedení než řada dalších námi nabízených typů. Je umožněno plnohodnotné využívání jak prostoru před a za bazénem, tak i podél bazénu.

Vysoké zastřešení, výška od 2,1 metru
Zastřešení Star
Cena: na poptávku

Propracované zastřešení bazénu, které umí nabídnout kombinaci zajímavého designu a praktičnosti. Jedná se o variantu, která je vyráběna ve vyšším provedení a můžete chodit kolem celého bazénu.

Vysoké zastřešení pochozí kolem celého bazénu

Vsaďte na zastřešení bazénu

I zde jsme nejlevnější. Naše výroba se zaměřuje na konstrukce, které budou vyhovovat plastovým bazénům různých velikostí, ale i typů. Dokážeme tak hravě realizovat zapuštěné bazény se zastřešením za nejlepší ceny na našem trhu. Toto řešení může být pevné, stejně jako odklápěcí.

Zastřešení bazénů akce vás přesvědčí o výhodnosti

Díky našim zkušenostem, ale i výběru materiálů nebo efektivitě výrobních postupů dokážeme nabídnout posuvné zastřešení na bazén za nejnižší ceny na trhu. Výprodej je cestou, jak můžete i vy nakoupit skutečně nejlevněji na trhu. Sleva mnohdy přesahuje i desítky procent, což je důvod, proč naši nabídku využít.

Zastřešení bazénů – cena s ohledem na konstrukci

Dokážeme i vám nabídnout konkrétní cenovou nabídku, která bude zohledňovat, zda jde o zastřešení hliníkové nebo v designu dřevěné. Podívejte se na foto možností, jak mohou vypadat. Máte zájem? Kontaktujte nás a zpracujeme vám přesnou, ale nezávaznou cenovou kalkulaci.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.