Betonové bazény

Betonové bazény byly hitem především v minulosti, kdy technologie výroby plastu a jiných materiálů nedosahovala takových kvalit jako je dnes. Námi vyráběný klasický plastový bazén využívající speciální polypropylen od firmy Rochling či IMG se stává nejenom alternativou, ale i lepší volbou k betonovým bazénům. Proč?

Betonové bazény jsou náročné z hlediska výroby i instalace

Pořizujete si bazén a uvažujete nad betonovým řešením? Není to jenom betonová deska pod bazén, která se musí vyrobit a správně umístit. Jsou to i samotné stěny a další nezbytnosti, které musí skvěle pasovat. Proto je s výrobou, ale i instalací takového bazénu mnoho práce a samotná stavba se tak neustále prodlužuje a velmi prodražuje. Oproti tomu plastový bazén může být do připraveného místa nainstalován během pár minut. Nevěříte? Využijte našich služeb v oblasti výroby bazénu, dopravy, umístění, ale i zapojení příslušenství.

Betonový bazén není vždy nejkvalitnější

Ani kvalita betonových bazénů není taková, jak si mnoho lidí myslí. I když beton jako takový nezklame, nesmíme zapomínat na používané fólie. Nejenom, že nemá takové vlastnosti jako námi používaný plast, ale její případná výměna je velmi náročná, stejně jako nákladná s životnosí pouze pár let. Díky tomu se na první pohled lákavá cena může výrazně navýšit. Přitom klasický plastový zapuštěný bazén není v dnešní době už vůbec drahý. Podívejte se na naši nabídku zvýhodněných bazénových setů.

Z hlediska využití samozřejmě nabídneme i možnost variabilního příslušenství, které u betonového provedení nemusí být vždy možné. Není to jenom skimmer, ale je to i protiproud, osvětlení i řada dalších doplňků, kterými plastový bazén do země nadchne. Stejně tak patří mezi naprostou samozřejmost i kvalitní zastřešení.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.