Kopané bazény kvalitně a levně: splňujeme veškeré požadavky EU!

Jsme seriozním českým výrobcem s dlouholetou tradicí, která klade důraz na kvalitu. Prodáváme prvotřídní a levné bazénové sety, které splňují striktní současné normy a veškeré požadavky Evropské unie. Bezkonkurenční poměr kvality a ceny nám nebrání v certifikaci ISO 9001:2015 a certifikaci na odolnost proti přímému slunečnímu záření.

Naše bazény kopané jsou odolné proti nadstandardním výkyvům teplot (+150°C až -40°C). Dále se mohou pochlubit ideálním zaoblením, čímž je umožněna nejlepší možná cirkulace vody při filtrování.

Nabízíme nejlevnější kopané bazény, přesto si dáváme pozor na 100 % vodotěsnost a pevnost sváru. Životnost bazénů do země dosahuje až 50 let, vyznačují se vysokou pevností a tvarovou stálostí. Dopravu i montáž od nás dostanete v rámci celé ČR ZDARMA.

Zahradní plastové bazény vyrábíme z nejkvalitnějšího materiálu od německé firmy Rochling či IMG pomocí nejmodernějších strojů švýcarské značky Leister. A navíc vám ušetříme starosti i peníze díky speciálně vyztuženým schodům, které není třeba podbetonovávat.

 

Kopané bazény (cena), které vám bude soused závidět!

Kopané bazény na klíč si pochvaluje 99 % spokojených zákazníků. Vždy s vámi jednáme na rovinu. Od počátku víte, kolik stojí veškeré příslušenství, bazén kopaný i částečně kopaný a ceník samozřejmě obsahuje ceny i s montáží. Chceme vám pomoci s koupí bazénu, se kterým budete spokojeni a všichni vám jej budou závidět.

Proto přicházíme se sety na míru, u kterých si můžete zvolit hloubku a šířku bazénu. I přesto, že jsou běžnými rozměry 4 x 3 x 1,2 m; 5 x 3 x 1,2 m; 6 x 3 x 1,2 m; 7 x 3 x 1,2 m; 8 x 3 x 1,2 m; 4x3x1,5 m; 5x3x1,5 m; 6x3x1,5 m; 7x3x1,5 m; 8x3x1,5 m, se klientům snažíme vyjít vstříc i s nestandardními řešeními. Potřebujete poradit, jaký tvar (kulatý, oválný, kruhový či obdélníkový) se nejlépe hodí na vaši zahradu? Zavolejte nám a my vám se vším pomůžeme!

 

Nejlevnější zakopané plastové bazény na míru se zastřešením i bez

Kromě nejlevnějších plastových bazénů (se zastřešením nebo bez něj) nabízíme také příslušenství za zvýhodněné ceny. Akce u nás najdete i na nadstandardní vybavení pro zapuštěné bazény a to včetně halogenového i LED světla, úpravny na slanou vodu, protiproudu a ohřevu vody a mnoha dalších.

Existuje příslušenství, které jste na našich stránkách nenašli? Rádi vyslechneme vaše specifické požadavky a věříme, že pro vás sestavíme unikátní venkovní (zahradní) bazén na míru.

 

Chcete zahradní kopaný bazén (cena v akci) včetně dárků ZDARMA?

Nepřesvědčil vás náš široký sortiment zboží ani veškeré benefity? Připravili jsme pro vás skvělou akci. Pokud si objednáte plastový bazén do konce měsíce, obdržíte od nás dárky zcela ZDARMA.

Jsme tu pro vás! Diskutujte s námi cokoliv. Poradíme vám se správným rozměrem, úpravou vody a vhodným příslušenstvím. Víme, jaké stavební i výkopové práce byste měli zvážit a které už jsou naopak zbytečné. Pomůžeme vám vybrat vhodnou šachtu na filtraci s víkem v barvě bazénu, k zastřešení dodáme pochozí i obousměrné kolejnice, dle vašeho přání změníme barvy konstrukce a dodáme čirý či kouřový prosklívací materiál.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.