Částečně zapuštěné bazény do země v akci jako zvýhodněný set

Vybrat si bazén od nás je jednouché. Široký výběr možností, individuální přístup a špičková kvalita jsou zárukou, že nebudete litovat. Nespecializujeme se však pouze na zapuštěné bazény v akci. Umíme nabídnout třeba i varianty do svahu nebo bazén částečně zapuštěný.

V čem je částečně zapuštěný bazén unikátní?

Oproti klasice především v tom, že nemusí být až po svůj samotný okraj zapuštěný v zemi. Může se jednat o variantu, která bude částečně, stejně jako i kompletně nad zemí. Takový zahradní bazén se hodí nejlépe do míst s vyšším sklonem terénu, ale i všude tam, kde máte specifické požadavky na konkrétní řešení.

Využijte částečně zapuštěné bazény – zvýhodněný set

I zde vám umíme vyjít vstříc a nabídnout možnosti, které nezklamou. Váš výběr nemusíte omezovat jenom na bazény plastové částečně zapuštěné. Nabízíme i bohatý sortiment kompatibilního příslušenství k bazénu. V oblastech, jako je:

Částečně zapuštěné bazény výprodej – jistota nejlepší ceny

Díky našemu individuálnímu přístupu, který je spojený s velmi efektivní výrobou bazénů i cenovou politikou, dokážeme nabídnout jak standardně nízké ceny, tak i částečně zapuštěné bazény v akci, díky čemuž lze ušetřit i desítky procent. Prohlédněte si naši současnou akční nabídku bazénových setů i vy!

Naše luxusní zapuštěné bazény oslní svou kvalitou

Nejenom samotná výroba je spojena s dokonalým výsledným produktem. Díky špičkovému speciálnímu polypropylenu dokážeme zhotovit bazén s životností až 50 let. Jistotou je odolnost proti mrazu, slunečním paprskům, stejně jako poškození, nebo UV záření. To vše se samozřejmým zachováním příznivé ceny. Výprodej zapuštěných bazénů levně právě probíhá. Nezmeškejte!

Bazény částečně zapuštěné do země nabídneme v mnoha provedeních

Vybíráte klasiku nebo máte jakékoliv speciální požadavky. Dokážeme vám vyjít vstříc. Podívejte se na naše již proběhlé realizace bazénů, či nás kontaktujte v souvislosti s konkrétním přáním. Umíme vyrobit částečně zapuštěné bazény v těchto tvarech:

  • Kulatých či oválných
  • Čtvercových či obdélníkových
  • Atypických – na míru

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.