Pořídit si bazén je jednoduché. U nás obzvlášť, jelikož naše služby prodejem a výrobou bazénu nekončí. Všem našim zákazníkům nabízíme i dodatečný servis, stejně jako montáž přímo v místech vašeho bydliště nebo v prostorách, kde je bazén umístěn.

Montáž bazénu do země provádíme od A do Z

Zakoupený zapuštěný bazén vám zdarma přivezeme po celé ČR a do připravené jámy pomůžeme zapustit ať už za pomoci lidí nebo jeřábu. Tím je prvotní postup u konce.

Montáž bazénů zahrnuje i dodatečné práce

Dále se postaráme o veškeré zapojení příslušenství a montáž jednotlivých technologií. Vše vyzkoušíme a bazén vám předáme jako plně funkční celek. V případě objednávky i zastřešení bazénu, tak za Vámi přijedeme podruhé až budete mít upravené okolí bazénu.

Záruční i pozáruční servis bazénů je samozřejmostí

Specializujeme se též na dodatečný servis vašeho bazénu. A to ať už je ještě v záruce nebo tato doba již uplynula. Dokážeme nabídnout naše profesionální služby v oblasti oprav, které souvisí:

Bazén servis rychle a spolehlivě

Stejně jako vám dokážeme bazén rychle vyrobit a dodat, vám dokážeme nabídnout i rychlý servis. Reklamace, i následné opravy se snažíme vyřizovat co nejdříve k maximální spokojenosti zákazníka. Naši zaměstnanci procházejí pravidelnými školeními, aby mohli rychle najít případný problém, který jsou schopni v mnoha případech i na počkání vyřešit. Pokud naše služby v dané oblasti potřebujete, kontaktujte nás!

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.