Výroba bazénů na zakázku (plastových)

Chcete si pořídit vlastní bazén? Naše společnost je tou nejlepší volbou. A to jak díky dlouholetým zkušenostem, tak i díky profesionalitě, se kterou naše zapuštěné bazény nejenom dodáváme, ale také vyrábíme. Výroba bazénu je složitým procesem, který díky nejmodernějším technologiím zvládáme na jedničku. Díky tomu jsme schopni nabídnout dokonalou kvalitu, dlouhou životnost i skvělou cenu, kterou se pyšní každý námi vyrobený bazén.

Prodej - plastové bazény různých typů a variant

Náš prodej a výroba plastových bazénů splňuje přísné požadavky i standardy, díky čemuž jsme schopni nabídnout kombinaci kvality a doslova libovolného provedení. Základem naší nabídky jsou:

 

Máte zájem jiný tvar? Stačí nás kontaktovat.

Profesionální výroba bazénů zajistí dokonalý výsledek

Nedělejte kompromisy a obraťte se na nás. Na profesionály, kteří vám nabídnou:

  • Bazény do země z kvalitního kopolymeru PP o tloušťce 5-8 mm
  • Dlouhou životnost bazénu - 50 let
  • Vysokou odolnost vůči mechanickému poškození
  • Odolnost vůči mrazu i přímému slunečnímu svitu
  • Barevnou i tvarovou stálost
  • Realizaci bazénu na zakázku

Bazény - výroba s využitím nejmodernějších technologií

Zázemí naší firmy se pyšní pouze profesionálními stroji, které obsluhují pravidelně školení zaměstnanci. Díky tomu můžeme jít s dobou a vyhovět všem požadavkům všech zákazníků. A zatímco v minulosti jsme realizovali i laminátové bazény, dnes se zaměřujeme výhradně na plast – pro své lepší vlastnosti a hlavně podstatně nižší cenu. Od laminátových bazénů jsme tak zcela upustili. I to je důkaz neustálého vývoje v segmentu naší výroby.

Prodej bazénů – samostatně i včetně příslušenství

Není to ale pouze bazén jako takový, jelikož jsme schopni dodat vám kompletní bazénový set toho, co ke spokojeným vodním radovánkám budete potřebovat. Prodej bazénů a příslušenství je tak další stěžejní částí naší firmy. A že to děláme dobře, dokládají i naše realizace bazénů u spokojených zákazníků. Spolu s bazény vám nabídneme:

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.