Nafukovací bazény v akci

Uvažujete o vlastním bazénu? Nezapomínejte na jednu velmi důležitou věc – tou je jeho kvalita, stejně jako jistota dlouhodobě výhodné investice. Dnes už neplatí, že by nafukovací bazény byly nutně nejlepší volbou. A to ani z hlediska ceny. Výprodej těch zapuštěných jasně ukazuje, proč zvolit právě je. Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem.

Z dlouhodobého hlediska nejsou nafukovací bazény výhodné

Prvotní lákavá cena sice může být motivací ke koupi. Na druhou stranu bazén nafukovací nevydrží tak dlouho, jako ten zapuštěný. Z dlouhodobého hlediska se tedy investice nevyplatí tolik, jako do špičkových variant, jako je zahradní bazén zapuštěný. Ty navíc mohou být už v pořizovacích nákladech velmi levné. Mohou za to především četné slevové akce, které dokážou počáteční investice snížit na minimum. Prohlédněte si právě naše slevy na kompletní bazénové sety.

Nafukovací bazény v akci málokdy splní očekávání z hlediska provedení

S čím je mnohdy nafukovací bazén spojený? Pouze s menším kruhovým průměrem. Je to spíše menší dětský nafukovací bazén, než možnost plnohodnotného koupání. Nehledě na to, že existují výhradně nadzemní varianty, které mohou i poměrně výrazně hyzdit vaši zahradu. Přitom bazén zapuštěný může být i:

  • Oválný
  • Obdélníkový
  • Atypického tvaru

A to vše v různých hloubkách, které mohou být určené i pro děti. Chcete nezávaznou kalkulaci? Kontaktujte nás!

Nafukovací bazén neumožní využití řady příslušenství

To jediné, na co se v daném případě můžete zaměřit, to je varianta s filtrací. Pokud hledáte další bazénové příslušenství, jako třeba protiproud, osvětlení, nebo možnost automatického dávkování chloru, neseženete ho. I zde proto jasně dominuje bazén zapuštěný. Výprodej současných modelů vám ukáže, jaké možnosti existují. I s ohledem na konkrétní sortiment zajímavého příslušenství.

Vyřízení objednávky od A do Z

Také vám přijde zapuštěný plastový bazén jako správná volba? Nebojte se starostí spojených s dopravou, umístěním nebo instalací příslušenství. Vše dokážeme zařídit a zajistíme jednoduchou objednávku i realizaci, stejně jako předání bazénu, do kterého si můžete ihned skočit. Kontaktujte naše experty, kteří vám poradí s výběrem.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.