Příslušenství k bazénům a bazénová technologie

Každý bazén si zaslouží prvotřídní péči a údržbu. Má-li být co nejsnadnější a nejefektivnější, potom vsaďte na naše příslušenství bazénů. Díky němu máte možnost vybírat z desítek variant, které zajistí především perfetkní kvalitu vody, díky které bude váš zapuštěný bazén za všech okolností dokonalým místem ke koupání.

Bazénové příslušenství související s čistotou vody

Zaměřte se na to, aby vaše voda byla vždy dokonalá. Ne vždy její čistotu zaručí pouze bazénová chemie. V tomto směru vám nabízíme i nejmodernější prvky, které dnes patří mezi nejvyhledávanější bazénové doplňky a se kterými bude údržba vody hračkou. Jedná se například o: Autochlor na slanou vodu, UV lampa, automatické úpravny vody, vysavače, osvětlení, ohřevy vody nebo šachty na technologii. Dokážeme nabídnout i mnohem více. Sdělte nám vaše požadavky >>>

 • Tip: Objednejte si bazénové příslušenství spolu s novým zvýhodněným bazénovým setem. Získáte možnost odborného zapojení a montáže.
Autochlor - slaná voda
Cena: od 17 500 Kč

Nechcete se o bazén neustále starat a realizovat měření stejně jako dávkování chlóru? Využijte přístroj Autochlor. Díky chemickým reakcím je voda špičkově ošetřena a je až o 70 procent příznivější pro pokožku lidského těla. Navíc oceníte i eliminaci vzniku chloraminu, který způsobuje nevábný zápach po chlóru. Vaše voda bude dokonale čistá, dezinfikovaná a bez zápachu.

Světla do bazénu
Cena: od 5 800 Kč

Máte rádi koupání v noci? Nebo chcete, aby byl váš bazén zajímavým dekorativním prvkem vaší zahrady? Vsaďte na osvětlení bazénu. Nabízíme prověřený výběr kvalitních možností. Naše bazénové osvětlení je spojeno i s úspornější LED technologiemi, s možností změn barev stejně jako s možností vybrat si halogenová bazénová světla o výkonu 300W.

Šachty na filtraci a protiproud
Cena: od 8 400 Kč

Náš sortiment příslušenství k bazénům zahrnuje praktické šachty kompatibilní s nabídkou našich bazénů. Ideální pro umístění protiproudu, filtrace i dalšího bazénového příslušenství.

Bazénový protiproud
Cena: 27 900 Kč

I v malém bazénu si můžete pohodlně zaplavat. Umožní vám to náš protiproud. Budete mít možnost regulovat intenzitu proudu vody s ohledem na tempo vašeho plavání.

Cena obsahuje i zapojení do bazénu
Bazénová tepelná čerpadla
Cena: od 18 100 Kč

Ohřát nebo ochladit vodu v bazénu nikdy nebylo jednodušší. Pokud nechcete solární systémy, které jsou závislé na počasí. Stejně tak zapomeňte na zařízení s nízkou efektivitou a vysokou spotřebou. Naprostou špičkou v oblasti ohřevu vody je tepelné čerpadlo pro bazén.

Bazénová UV lampa
Cena: 9 900 Kč

V rámci širokého sortimentu našeho příslušenství je mnoha zákazníky poptávána také kvalitní UV lampa do bazénu. Ta má celou řadu předností v rámci udržení čistoty vody ve vašem bazénu. Jde tedy o špičkové zařízení, které je maximálně prospěšné. Světlo o této vlnové délce totiž umí nabídnout prvotřídní baktericidní účinky.

Krycí plachta na bazén (solární)
Cena: 215 Kč za m2

Zamezte dopadu nečistot na vodní hladinu a zároveň zajistěte jednoduchý ohřev vody v bazénu s využitím slunečních paprsků. Obojí dokáže zvládnout naše solární plachta na bazén. Jedinečná konstrukce využívající vzduchové bubliny, stejně jako možnost výroby plachty v konkrétní požadované velikosti je u nás samozřejmostí.

Naviják na solární plachtu
Cena: 6 660 Kč

Neocenitelná pomůcka pro každého kdo využívá krycí plachtu na bazén. Toto navíjecí zařízení umožní jednoduché stažení, navlečení, stejně jako uchování plachty. Je kompatibilní s plachtami jak solárními, tak i termoizolačními.

Špičková bazénová technologie

Nejenom prvky související s čistotou vody, ale i další bazénové doplňky, které souvisí s moderními technologiemi, vám jsme schopni nabídnout. Vsaďte třeba na řešení, díky kterému můžete ze sladkovodního bazénu udělat bazén se slanou vodou. I prodej tohoto zařízení nabízíme. To vše s jistotou, že tato i další technologie Vašeho bazénu do země bude prvotřídní kvality a za skvělou cenu.

Jaké další příslušenství k bazénu vám nabídneme?

 • Schůdky
 • Šachty
 • Protiproudy
 • Kvalitní osvětlení bazénů
 • Autochlory
 • Různé fontány a další estetické prvky
 • Ohřevy vody
 • Máte konkrétní požadavek na příslušenství? Zvládneme dodat cokoliv. Stačí nás kontaktovat >>>

Proč koupit sortiment bazény a doplňky u nás?

Především pro naši profesionalitu. Jsme špičkou ve světě bazénů, a proto se zaměřujeme na vše, co souvisí právě s bazény. Příslušenství, které nabízíme tak bude stejně jako pořízený bazén vyhovovat po kvalitativní, ale i cenové stránce. Naše realizace jsou toho důkazem. Naší prioritou je:

 • Profesionální poradenství
 • Záruční a pozáruční servis
 • Jednoduchou možnost online nákupu
 • Dopravu po celé ČR zdarma

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.