Na kvalitu našich zapuštěných bazénů nejsme hrdí jenom my sami. Jsou na ni pyšní i naši zákazníci. Toho všeho dosahujeme díky špičkové technologii výroby, stejně jako díky použití těch nejlepších materiálů, které k ní využíváme.

Základem je speciální polypropylen od firmy Rochling

Materiál, který používáme, se pyšní řadou špičkových kvalitativních vlastností. Mezi ně patří nejenom odolnost vůči slunečnímu záření, vysokým teplotám, nebo mrazu. Špičkový polypropylen od firmy Rochling je spojený také s:

  • Odolností vůči UV záření
  • Barevnou stálostí
  • Odolností vůči chlorované či slané vodě
  • Velmi vysokými mechanickými vlastnostmi

Materiál firmy Rochling nabídne padesátiletou životnost

Materiál používaný na naše bazény rozhodně není tuctový. I vy si můžete být jisti dlouhou životností. Nikoliv v řádu několika let. Životnost našich plastových bazénů je celých 50 let - testováno dle EN ISO 4892-2 (samozřejmě v případě, že se o ně budete správně starat). Ideální, jak si užívat koupání po celý svůj život, v jednom stále kvalitním a dokonale vypadajícím bazénu.

Bez toxicity a jakýchkoliv nebezpečných látek

Na kvalitu materiálu dbáme nejenom s ohledem na materiálové vlastnosti. Při výrobě bazénů je používán výhradně nezávadný polypropylen. Zmíněná společnost Rochling tak vyvinula unikátní produkt, který je bez jakékoliv toxicity a je tedy zcela nezávadný v souvislosti s naším zdravím. A to i při působení sladké či slané vody, nebo různých desinfekčních roztoků, které se v ní mohou objevit. Splňuje přísná kritéria REACH-EC1907/2006.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.