Plastový nebo laminátový bazén nebo-li sklolaminátové bazény

Uvažujete nad bazénem? Materiál je tím nejdůležitějším na co se zaměřit. Poradíme vám a vysvětlíme důvody, jaký zapuštěný bazén si pořídit, aby byl nejenom levný, ale samozřejmě také kvalitní a z hlediska možností přesně dle vašich potřeb.

Plastový, nebo laminátový bazén?

Jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Ano, právě tyto dva materiály patří k nejčastěji poptávaným. U nás najdete jak klasickou nabídku tak i výprodej bazénů plastových. Díky kvalitě firmy Rochling či IMG, která dodává špičkový polypropylen, si můžete být jisti:

  • Houževnatostí
  • Barevnou stálostí
  • Odolností vůči přímému slunečnímu světlu
  • Odolností vůči mrazu

Z hlediska kvality jsou naše plastové bazény rozhodně volba, která je plně srovnatelná s laminátem. I přes to, že jsou špičkou na trhu, umíme dodat bazény levné, což zajišťuje naše efektivní výroba.

Sklolaminátový bazén je i dvojnásobně dražší

I oblast ceny je v rámci rozhodování velmi důležitá. První možností jsou laminátové bazény. Cena takového řešení je výrazně dražší. Z hlediska konkrétních cen až dvojnásobně. Přesvědčit se o tom můžete i vy sami, pokud si prohlédnete ceník našich zvýhodněných bazénových setů. Ty umíme vyrobit i dodat opravdu levně.

Právě cena by tak měla být rozhodujícím faktorem. A to zvláště v souvislosti s tím, že výše uvedené kvalitativní vlastnosti jsou u plastu i laminátu stejné. Jak s ohledem na životnost, tak i odolnost a další pozitiva.

Sklolaminátové bazény – akce a ceny

Výrobci, kteří nabízejí bazény laminátové, zcela logicky lákají i na různé snižování cen a četné akce. Ani my v tomto ohledu nejsme pozadu. Náš prodej nemusí být spjatý jenom s pevnou ceníkovou cenou. I tu umíme jako přímý výrobce snížit v rámci výprodeje i o desítky procent. I u našich vlastních slevových akcí tak dokážeme zůstat levnější. Mnohdy to platí i o našich standardních cenách, které stále zůstávají níže než u konkurence.

Nejenom laminátové bazény do země umožní montáž příslušenství

Osvětlení, protiproud, nebo třeba možnost mít bazén včetně zastřešení? Ano, to vše sklo laminátové bazény umožní nainstalovat. Stejně tak je kompletní bazénové příslušenství možné pořídit i nainstalovat na venkovní bazén od nás. Není třeba porovnávat možnosti ani v tomto směru, jelikož i zde jsou vlastnosti a možnosti zcela srovnatelné.

Stejně jako laminátový bazén, i ten náš může být různých tvarů

Cenu, životnost, kvalitu, stejně jako možnosti příslušenství k bazénům jsme si již probrali. A ze všeho vychází plastový bazén nejlépe. Zaměřme se ještě na možná tvarová řešení.  Umíme vyrobit bazén:

  • Kruhový
  • Obdélníkový
  • Atypický

Podívejte se na naše provedené realizace nebo nás přímo kontaktujte s nezávaznou poptávkou! Jsme tu pro vás.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.