Plastové bazény na klíč

V sortimentu bazénů jsme skutečnými odborníky. Nejenom díky samotné výrobě, ale i díky řadě doplňkových služeb, které umíme zajistit. Podívejte se spolu s námi na to, proč využít právě nás.

Hledáte bazény na klíč? Oslovte nás

Podívejte se na nnaší nabídku i realizace bazénů. Zjistíte, že zcela určitě splníme i vaše přání. Dokážeme vyrobit, ale i dodat zapuštěné bazény na klíč (na míru). A to s jistotou, že cena i stavba nebude problém. Stačí si objednat požadovaný model a připravit jámu na své zahradě, do které bude námi vyrobený bazén perfektně usazen a připraven k samotnému koupání.

Bazény do země na klíč realizujeme levně

Nebojte se ani cen, které se samotným usazením bazénu souvisí. Jámu můžete vykopat svépomocí nebo si najmout některou s lokálních firem, či některého z lokálních řemeslníků. Totéž platí i v případě betonové desky na dno. I tu zvládne řada místních firem levně, rychle a jednoduše umístit. Místní firmy navíc budou k dispozici mnohem rychleji, než naši zaměstnanci, kteří by museli absolvovat i několikasetkilometrovou cestu a Vy za ní zbytečně platit. Bazény totiž dodáváme v rámci celé ČR.

Bazény do země na míru jsou dodávány s plnohodnotným manuálem ke stavbě, díky čemuž základní a nezbytné stavební úpravy nutné pro usazení bazénu zvládnete sami, svépomocí. Díky tomu nedojde ani k žádnému navýšení ceny, jako je tomu u různých našich konkurentů. V případě ceny za bazén platí to, co uvádí náš ceník bazénových setů, které obsahují dopravu po celé ČR i montáž a veškeré potřebné příslušenství. Prohlédněte si ho!

Vyrobíme vám bazény na míru

Jak dokládají naši spokojení zákazníci, zařídit si vše potřebné v souvislosti s instalací plastového bazénu není nic složitého. O co se naopak postaráme my, to je samotná výroba s ohledem na vaše požadavky. Dokážeme zhotovit řešení, která jsou:

  • Různých velikostí
  • Cenově i kvalitativně nejlepší na trhu
  • Typických i atypických tvarů

Naše plastové bazény na míru umíme dodat i s příslušenstvím

Koupí a výrobou bazénu naše služby nekončí. Specializujeme se také na doporučení, stejně jako dodání potřebného bazénového příslušenství. Mohou to být:

Umíme však dodat také různé varianty praktického zastřešení bazénů. I to pro vás vyrobíme s jistotou prvotřídní kvality, stejně jako s jistotou dodání na místo určení. Máte přání? Vyplňte si nezávaznou poptávku!

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.