Přelivové bazény vs skimmerové bazény a jejich cena

Kde můžeme nejčastěji vidět bazén s přelivem? Především na koupalištích, kde je této technologie využíváno právě s ohledem na množství vody, kterou je třeba pravidelně čistit a doplňovat. Na vaší zahradě však bazén, který má žlab, nemusí být vždy správnou volbou.

Přelivový bazén – cena je obvykle vysoká

Prvním negativem je určitě podstatně vyšší pořizovací cena, než jakou má klasický bazén zapuštěný se skimmerem. I když jde o dlouhodobou investici, není důvod vynakládat vyšší náklady jenom za to, že má váš bazén přelivový žlábek. I klasické skimmerové bazény plně poslouží běžnému užití v létě, ale i v jarních či podzimních dnech. Na většinu zahrad jsou nejdoporučovanější volbou. A to právě pro vysokou kvalitu kombinovanou s lepší cenovou dostupností.

Bazény s přelivem vyžadují náročnější údržbu

Nezapomínejte také na oblast údržby, která je spojena s daným řešením. Zvolíte-li přelivové bazény do země, nesmíte zapomínat na fakt spojený s celkově náročnější údržbou, se kterou souvisí právě onen přelivový systém, který slouží k odvodu a následné opětovné distribuci vody. Jak jsme již zmínili, toto řešení vám v přinese více práce.

Přelivové bazény akce jsou srovnatelné se skimmerovým řešením

I když cenově zvýhodněné akce mohou vypadat lákavě, nezapomínejte na fakt, že podobných slev mohou dosáhnout také skimmerové bazény. Lze tak získat dané řešení za výrazně snížené ceny. Prohlédněte si naši nabídku kompletních bazénových setů a přesvědčte se o možnostech.

Naše plastové skimmerové bazény jsou nejlepší na trhu

Dalším důvodem proč využívat naše řešení, je celková kvalita. Naše plastové bazény jsou vyrobené ze speciálního polypropylenu od firmy Rochling či IMG. Díky tomu odolají vysokým i nízkým teplotám stejně jako zajistí stálost barvy nebo vysokou houževnatost. Skimmerový bazén od nás tak může vydržet déle, než alternativa přelivová, nabízená konkurencí. A to náš bazén stojí mnohem méně! Poptejte přesnou, ale nezávaznou kalkulaci.

Plastový skimmerový bazén usadíme na požadované místo

Myslete také na celkovou náročnost samotné instalace bazénu. Ani zde přelivové bazény nijak nedominují. Právě naopak. Předvedeme vám, že plastový skimmerový bazén umíme vyrobit, dodat, ale i umístit na vaši zahradu rychle a jednoduše. Hledáte řešení, které bude bez práce a bez starostí? Obraťte se na nás!

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.