Bazénová tepelná čerpadla

Bazénová tepelná čerpadla
Cena: od 18 100 Kč

Ohřát vodu v bazénu nikdy nebylo jednodušší. Pokud nechcete solární kolektory, které jsou závislé na počasí. Stejně tak zapomeňte na zařízení s nízkou efektivitou a vysokou spotřebou. Naprostou špičkou v oblasti ohřevu vody je tepelné čerpadlo pro bazén. To pracuje na principu využití bezplatné okolní energie, kterou pomocí menšího množství elektřiny promění na teplo, kterým ohříváte váš bazén.

 

 

Nabízíme bazénové tepelné čerpadlo NORM s chladící funkcí

Naším cílem je poskytovat skutečně špičkové produkty za nejlepší možné ceny. I proto je základem naší nabídky bazénové čerpadlo NORM. To se oproti konkurenčním modelům na trhu může pyšnit až o 15 % vyšší hodnotou C.O.P., což je hodnota efektivity stálého výkonu. Těchto parametrů dosahuje především díky využití moderní invertorové technologie. Opomíjet nesmíme ani další výhody:

  • Plně automatický provoz
  • Systém vlastní inteligence s možností ovládání pomocí digitálního panelu
  • Funkce chlazení vody
  • Elegantní bilý design

Naše tepelná čerpadla pro bazény fungují v různých teplotách

Nejsou to jenom inovativní technologie nebo špičková materiálová zpracování, kterými se tepelné čerpadlo bazén může pyšnit. Jistotou je také vysoká účinnost při široké škále teplot. Ty mohou začínat už na bodu mrazu, tedy na hodnotě 0 stupňů Celsia. Jedinečný rozmrazovací systém zajistí bezproblémovou funkčnost i v případě této teploty. Stejně tak je zajištěn bezproblémový ohřev bazénu i při teplotách, které budou dosahovat tropických hodnot – až 35 stupňů Celsia. To je rozsah teplot, při kterých bude voda do zapuštěného bazénu plnohodnotně ohřívána.

Tepelné čerpadlo k bazénu a jeho klíčové vlastnosti

Naše tepelná čerpadla k bazénu se mimo výše uvedených pozitiv pyšní také špičkovým materiálovým zpracováním, které zahrnuje třeba nerezové šrouby, stejně jako kvalitní stříbrné sváry v rámci celého potrubního okruhu. I přes své kompaktní rozměry je spojeno s jistotou vysokého výkonu. S ním souvisí také:

  • Špičkový kompresor
  • Kvalitní titanový výměník tepla s dlouhou životností
  • Vhodnost i na slanou vodu
  • Nízká hlučnost
  • Jednoduchá instalace a spuštění

Máte zájem si naše bazénové tepelné čerpadlo pořídit? K dispozici máme několik typů, které odpovídají velikosti vašeho bazénu. Kontaktujte nás! Poradíme vám s výběrem té správné možnosti.

Tepelné čerpadlo NORM 6kW pro bazény 0-20m3

akční cena: 18 100 kč

 

Tepelné čerpadlo NORM 10kW pro bazény 20m3

akční cena: 24 100 kč

 

Tepelné čerpadlo NORM 13kW pro bazény od 30m3

akční cena: 27 100 kč

 

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.