Bazénová UV lampa

Bazénová UV lampa
Cena: 9 900 Kč

V rámci širokého sortimentu našeho příslušenství je mnoha zákazníky poptávána také kvalitní UV lampa do bazénu. Ta je charakteristická především možností vyzařovat takzvané UV-C, tedy ultrafialové záření. Z hlediska technologického popisu se jedná o záření o vlnové délce 253,7 nm. To má celou řadu předností v rámci udržení čistoty vody ve vašem bazénu. Jde tedy o špičkové zařízení, které je maximálně prospěšné. Světlo o této vlnové délce totiž umí nabídnout prvotřídní baktericidní účinky.

UV lampa pro bazény zajistí dokonalou čistotu vody

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky a ukažte, že i vám záleží na kvalitě vody. Naše UV lampa pro bazény zajistí, že i voda v tom vašem bude dokonale čistá, průzračná a bez bakterií. Vyhnete se tak nutnosti používat jakékoliv chemické přípravky. Samotné čištění je postaveno právě na principu využívání světla zmíněné vlnové délky, což je metodou, která je mimo jiné i ekologická a šetrná k životnímu prostředí. Kromě zmíněných výhod nezapomínejme také na:

  • Dokonalou dezinfekci a ochranu proti virům a bakteriím
  • Eliminaci tvorby plísní a řas
  • Absenci jakéhokoliv chlorového nebo jiného chemického zápachu

Bazénové UV lampy fungují jednoduše

Jaký je princip tohoto produktu, který by neměl chybět ani ve vašem plastovém bazénu? Díky jedinečné konstrukci a funkčnosti je desinfekce a ochrana vody řešena velice jednoduchým způsobem. Voda je napumpována do naší bazénové UV lampy, kde je vystavena zmíněnému UV-C záření, které je vyzařováno speciální lampou. Tím dochází k samotnému ošetření vody, která je následně vpuštěna zpět do zapuštěného bazénu. Nepřetržitý koloběh daného procesu zajistí také nepřetržitou péči o vaši vodu.

Naše bazénová UV lampa nabídne vysokou účinnost i dlouhou životnost

Proč by měla být bazénová UV lampa koupena právě u nás? Jelikož si zakládáme na kvalitě nabízených produktů. Vnitřní nerezová část, špičková konstrukce i materiálové zpracování zajišťuje vysokou odolnost a dlouhou životnost. Elektronicky zušlechtěná ocel zase zajistí perfektní odraz UV-C záření, které tak může na protékající vodu působit mnohem intenzivněji než konkurenční produkty. Díky tomu je zaručena výrazně vyšší účinnost a to až o 35 procent. Samotná konstrukce navíc přináší i tato další pozitiva:

  • Eliminace ulpívání nečistot na vnitřních částech
  • Jednoduchá instalace, údržba i samotný provoz
  • Dlouhá životnost – až 8 000 provozních hodin

Máte zájem o konkrétní typ, který by odpovídal velikosti a objemu vašeho bazénu? Kontaktujte nás! Poradíme vám s výběrem.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.