Zastřešení Dream

Zastřešení Dream
Cena: 112 500 Kč (pro 6x3m)
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně
Prodloužená záruka na 5 let
Nízké zastřešení, výška již od 54 cm

Velmi elegantně vyhlížející zastřešení, které nadchne především svou celkově sníženou konstrukcí. Je ideální volbou například ve chvíli, kdy je váš zapuštěný bazén umístěný v blízkosti domu. Pokud nechcete, aby samotné řešení příliš narušovalo okolí, výhled z domu či celkovou plochu vaší zahrady, je právě toto bazénové zastřešení volbou, která nezklame. Právě zmíněná unikátnost v podobě snížené výšky je tím, proč je tento typ u mnohých zákazníků velmi oblíbený. Nechybí ale ani jistoty spojené s širokým výběrem jednotlivých variant.

Vyberte si konkrétní vzhled

Jelikož dokážeme vždy respektovat přání našich zákazníků, vytvořili jsme několik konkrétních variant jednotlivých barevných provedení. V tomto směru můžete jako naši zákazníci vybírat z tohoto provedení:

 

Zakládáme si na kvalitě

Není to jenom barevné provedení, ale je to také jistota spojená s prvotřídním materiálem, stejně jako samotným materiálovým zpracováním. Díky tomu nabízíme bazénové zastřešení Dream s jistotou dlouhé životnosti a vysoké odolnosti. K dispozici máme hned tři varianty konstrukcí, které jsou spojeny s barevnými možnostmi. Našim zákazníkům umíme nabídnout tyto dvě varianty:

Elox

 

Úpravy na míru nejsou problém

Máte specifické přání? Neváhejte nás kontaktovat. Zastřešení plastového bazénu dokážeme vyrobit s ohledem na vaše potřeby. Nezklameme ani základní sériovou nabídkou, která je spojena s předním i zadním odnímatelným čelem, kvalitními kolejnicemi s hliníkových profilů, stejně jako je spojena s nerez kuličkovými ložisky.

Nechybí však ani možnosti konkrétních individuálních úprav s ohledem na požadavky zákazníka. Zde můžeme nabídnout dveře jednokřídlé či posuvné, stejně jako uzamykání dveří, variantu výklopného čela nebo jeho dělení na několik částí. Samotný modul zastřešení umíme zkrátit nebo prodloužit, zpevnit v případě použití v podhorských a horských oblastech, stejně jako umíme realizovat i jednokolejový profil. Máte další přání? Jsme vám k dispozici.

Cena je bez 12% DPH

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.