Zastřešení Horizont

Zastřešení Horizont
Cena: 84 700 Kč (pro 6x3m)
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně
Prodloužená záruka na 5 let
Nízké zastřešení s výškou již od 67 cm

Velmi žádané zastřešení bazénu, především pro svou unikátnost celé konstrukce. Jde o typ, který je nízký, využívající elegantní tvar, díky čemuž nijak nenarušuje celkový vzhled vaší zahrady a prostoru, kde je váš bazén umístěn. Toto bazénové zastřešení nadchne také širokým výběrem barevných provedení. K dispozici jsou varianty:

 

Kvalitní konstrukce pro náročné

I když je toto bazénové zastřešení jedním z těch levnějších na trhu, rozhodně nadchne dobrá tuhost a také kvalita konstrukce, která je spojena s celkovou pevností a dlouhou životností. Díky moderním metodám výroby můžeme konstrukci i kolejnice vyrobit v provedení:

Elox

 

Základní zastřešení bazénu Horizont nadchne i náročné zákazníky

V samotném základním cenovém provedení vyrábíme bazénové zastřešení Horizont s předním i zadním odnímatelným čelem, s kolejnicemi z hliníkových profilů, s nerezovými kuličkovými ložisky i s čely zdviženými až 80 mm nad povrch.

V rámci specifických úprav zvládneme vyrobit toto zastřešení zapuštěného bazénu s jednokřídlými nebo posuvnými dveřmi v čele zastřešení, s dveřmi s bočním vstupem v obloukové části, s možností uzamykání. V rámci příplatkového řešení zvládneme zrealizovat také výklopné čelo dělené na více částí, stejně jako zkrácení nebo prodloužení modulu. Máte zájem o specifickou příplatkovou úpravu, nebo jiný požadavek? Kontaktujte nás!

Cena je bez 12% DPH

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.