Zastřešení Harmony

Zastřešení Harmony
Cena: na poptávku
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně
Prodloužená záruka na 5 let
Vysoké zastřešení, výška od 2,1 metru

Velice zajímavě vypadající bazénové zastřešení, které však nenadchne jenom svým unikátním designem. Nadchne také svou praktičností. Jelikož je vyrobeno ve vyšším provedení, než řada dalších námi nabízených typů, je umožněno plnohodnotné využívání jak prostoru před a za bazénem, tak i podél bazénu. To se pozitivně projeví na možnosti užití vašeho zapuštěného bazénu i v nepříznivém počasí. Můžete si tak bez obav užívat vodních radovánek, jelikož budete po celou dobu před nepřízní počasí chráněni.

Vyberte si dostupný design

Našim zákazníkům chceme vyhovět nejenom v oblasti kvalitního zpracování, ale i v oblasti moderního designu. S tím souvisí možnost volby z různých zajímavě vypadajících výplní. V souvislosti s vašimi požadavky tak můžeme vyrobit bazénové zastřešení Harmony s těmito výplněmi:

 

Kvalitu materiálu nepodceňujeme

Nejenom v oblasti samotných výplní, ale i v oblasti konstrukce dbáme na to, aby naše bazénové zastřešení Harmony dokázalo splnit očekávání všech zákazníků. Včetně těch nejnáročnějších. Pozitiva, jako je použití kvalitních materiálů, jeho špičkové zpracování nebo jistota dlouhé životnosti jsou u nás samozřejmostí. I zde však dbáme na celkové designové zpracování. Proto lze konstrukci i kolejnice vybírat ve třech klíčových provedeních, a to konkrétně:

Elox

 

Klasické i individuální provedení je samozřejmostí

Už v samotném základu dokážeme nabídnout řadu unikátních konstrukčních řešení. Je to například nosná konstrukce z hliníkových eloxovaných profilů. Ze stejného materiálu nabídneme také kolejnice. Nechybí odnímatelné přední i zadní čelo, stejně jako kvalitní nerezová ocel či kuličková ložiska z téhož materiálu.

Dbáme i na požadavky našich zákazníků. Díky tomu umíme nabídnout i individuální zpracování. K tomu patří třeba jednokřídlé nebo posuvné dveře, možnost bočního vstupu, výklopné čelo, uzamykatelný systém dveří, stejně jako možnost prodloužení i zkrácení modulu. Dokážeme však nabídnout i náhradu za základní materiály, stejně jako nabídnout zpevnění v případě umístění do podhorských oblastí. Je toho ještě mnohem více, co umíme. Chcete znát podrobnosti nebo zpracovat nabídku? Kontaktujte nás!

Cena je bez 12% DPH

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.