Zastřešení Star

Zastřešení Star
Cena: na poptávku
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně
Prodloužená záruka na 5 let
Vysoké zastřešení pochozí kolem celého bazénu

Do detailu propracované zastřešení bazénu, které umí nabídnout kombinaci zajímavého designu a praktičnosti. V obou směrech tak může zastřešení bazénů Star potěšit i náročného zákazníka. Jedná se o variantu, která je vyráběna ve vyšším provedení než řada ostatních typů v naší nabídce. To umožní mnohem lepší využití. Třeba ve chvíli nepříznivého počasí, kdy se můžete ve svém zapuštěném bazénu koupat a dané zastřešení vás plně ochrání třeba před deštěm či větrem. Jste tak dokonale schováni. Samotná konstrukce je následně spojena s pozitivem plnohodnotného využití bazénu jak v rámci jeho samotného, tak i prostoru před ním, za ním nebo z obou bočních stran.

Vyberte si zajímavou designovou výplň.

Víme, co naši zákazníci chtějí. A tomu dokážeme plně přizpůsobit naši nabídku. Pokud vás zajímá, v jakém provedení může být toto bazénové zastřešení z hlediska výplní, je třeba říci, že je nejčastěji spojeno s dutinovým či jiným polykarbonátem. A to s ohledem na vaše potřeby. V základní řadě nabízíme tyto varianty výplní:

 

Materiálová kvalita nezklame

Stejně jako naše plastové bazény i bazénové zastřešení Star se pyšní vysokou kvalitou. Je to jeho pevnost, odolnost, dlouhá životnost, stejně jako i možnost dodatečného zpevnění v případě umístění do podhorských oblastí. Jistotou je i zde důraz na design, díky čemuž lze samotnou konstrukci i kolejnice zastřešení volit v těchto provedeních:

Elox

 

Zastřešení dle vašeho přání

Zajímá vás naše standardní nabídka výroby bazénů a zastřešení? Pokud ano, můžete si být jistit tím, že vaše bazénové zastřešení nabídne nosnou konstrukci i kolejnice z hliníkových eloxovaných materiálů. Dále nabídne nerezová kuličková ložiska, ale i veškerý spojovací materiál právě z nerezové oceli. K dispozici je též přední i zadní odnímatelné čelo nebo již zmíněný bohatý výběr prosklívacího materiálu.

Máte specifické požadavky? Neváhejte nás kontaktovat a vyrobíme vám zastřešení bazénu Star v nadstandardním provedení. To může zahrnovat dveře pro boční vstup v obloukové části, stejně jako dveře jednokřídlé nebo posuvné. V obou případech s možností zamčení. Umíme ale změnit i standardně používané materiály, stejně jako nabídneme zkrácení či prodloužení modulu, popřípadě zvýšení celého zastřešení až o desítky centimetrů. Možností je též  individuální barevné provedení. Máte přání? Ozvěte se nám!

Cena je bez 12% DPH

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.