Zastřešení Practic

Zastřešení Practic
Cena: 81 500 Kč (pro 6x3m)
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně
Prodloužená záruka na 5 let
Nejoblíbenější zastřešení

Kvalitní typ bazénového zastřešení, které nadchne hlavně svou cenovou dostupností. I díky tomu se jedná o nejprodávanější typ zastřešení bazénu. Kromě těchto pozitiv potěší také vysoká variabilita, díky čemuž je možné dané řešení využít u celé řady bazénů do země z naší nabídky.

K dispozici je zastřešení Practic v několika barevných provedeních, kam se řadí varianty, jako:

 

Toto zastřešení nenabídne variabilitu jenom v oblasti provedení samotných výplní, ale i v oblasti konstrukcí. I zde vám nabízíme na výběr několik variant, kterým dominuje bronzové nebo stříbrné provedení Elox. Díky tomu jsme schopni realizovat zakázku přesně dle vašeho přání.

Elox

Konstrukce zapuštěného bazénu umožní jeho umístěné doslova do jakékoliv lokality, s ohledem na nadmořskou výšku. A to jak do oblastí nížin, tak i do oblastí podhorských, stejně jako horských. I zde naplno splní očekávání spojená s kvalitou, výdrží i životností.

Objednejte zastřešení Practic od nás, s jistotou toho, že se nemusíte nutně držet jenom standardního provedení. Základní konstrukci dokážeme přizpůsobit a upravit s ohledem na všechny vaše požadavky. Kontaktujte nás pro nabídku na míru.

Základní provedení navíc obsahuje zadní i přední odnímatelné čelo. Spojovací materiál je z kvalitní nerezové oceli, stejně tak jako kuličková ložiska v pojezdech.

Za příplatek je navíc možné si pořídit: uzamykání dveří, uzamykání segmentů, čelo dělené na více částí, výklopné čelo, zvýšení nebo snížení zastřešení, dveře na boku nebo v čele zastřešení, úprava kolejnic na pochozí nebo obousměrný posun zastřešení a další Vaše požadavky rádi zkonzultujeme.

Cena je bez 15% DPH

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.