Zastřešení Practic

Zastřešení Practic
Cena: 81 500 Kč (pro 6x3m)
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně
Prodloužená záruka na 5 let
Nejoblíbenější zastřešení

Kvalitní typ bazénového zastřešení, které nadchne hlavně svou cenovou dostupností. I díky tomu se jedná o nejprodávanější typ zastřešení bazénu. Kromě těchto pozitiv potěší také vysoká variabilita, díky čemuž je možné dané řešení využít u celé řady bazénů do země z naší nabídky.

K dispozici je zastřešení Practic v několika barevných provedeních, kam se řadí varianty, jako:

 

Toto zastřešení nenabídne variabilitu jenom v oblasti provedení samotných výplní, ale i v oblasti konstrukcí. I zde vám nabízíme na výběr několik variant, kterým dominuje bronzové, antracitové nebo stříbrné provedení Elox konstrukce i kolejnic. Díky tomu jsme schopni realizovat zakázku přesně dle vašeho přání.

Elox

Konstrukce zapuštěného bazénu umožní jeho umístěné doslova do jakékoliv lokality, s ohledem na nadmořskou výšku. A to jak do oblastí nížin, tak i do oblastí podhorských, stejně jako horských. I zde naplno splní očekávání spojená s kvalitou, výdrží i životností.

Objednejte zastřešení Practic od nás, s jistotou toho, že se nemusíte nutně držet jenom standardního provedení. Základní konstrukci dokážeme přizpůsobit a upravit s ohledem na všechny vaše požadavky. Kontaktujte nás pro nabídku na míru.

Základní provedení navíc obsahuje zadní i přední odnímatelné čelo. Spojovací materiál je z kvalitní nerezové oceli, stejně tak jako kuličková ložiska v pojezdech.

Za příplatek je navíc možné si pořídit: uzamykání dveří, uzamykání segmentů, čelo dělené na více částí, výklopné čelo, zvýšení nebo snížení zastřešení, dveře na boku nebo v čele zastřešení, úprava kolejnic na pochozí nebo obousměrný posun zastřešení a další Vaše požadavky rádi zkonzultujeme.

Cena je bez 12% DPH

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.