Skořepinové bazény vyrábíme s láskou již více než 15 let

Pokud hledáte nejlepší bazénové skořepiny, jste na správném místě. Skořepina bazénu se u nás vyrábí pod nejpřísnějšími normami současnosti. Chceme, aby zákazníci byli vždy spokojeni, jejich recenze a zkušenosti i s fotografiemi si můžete prohlédnout na našich stránkách.

Výroba skořepin bazénů probíhá pod naším dohledem, vnitřní i venkovní bazény včetně zastřešení dodáváme klientům již více než 15 let. Naší specializací jsou zejména speciálně vyztužené bazénové schody. Jejich montáž se obejde bez nutnosti podbetonace, díky čemuž nevznikají defekty. Výhodou je také nižší cena za provedené stavební práce.

 

Skořepinový bazén, který vydrží v -40°C až +150°C

Výroba skořepiny bazénu je klíčová. Abychom vyrobili kvalitní produkt, musíme používat ty nejlepší materiály. Výsledkem našeho snažení je prvotřídní skořepina. Bazén od naší společnosti má tyto unikátní vlastnosti:

  • životnost bazénů až 50 let,
  • vysoká odolnost vůči nehostinným podmínkám, včetně mrazů, povětrnostním vlivům i slunečnímu záření,
  • plastové skořepiny bazénu vydrží -40°C i +150°C,
  • barevná a tvarová stálost,
  • lze přidat slanou vodu či si objednat bazén s protiproudem, díky odolnosti plastového bazénu se bazén mechanicky nepoškodí,
  • bazén vám namontujeme a dopravíme ZDARMA po celé ČR.

 

Kolik vás bude stát bazénová skořepina?

Cena se odvíjí například od množství použitého materiálu, tedy vybraného rozměru. Běžně zákazníkům dodáváme bazény o velikosti 4x3 m, 5x3 m, 6x3 m, 7x3 m a 8x3 m. Zákazník je náš pán a pokud se rozhodne, že by chtěl bazén na míru, rádi mu ho dodáme.

Aby bylo vše zcela transparentní, vždy nabízíme nezávaznou kalkulaci zcela zdarma.

 

Hledáte ten správný bazén? Skořepina je skvělá volba!

Díky nám si můžete pořídit bazén levně, avšak neustoupit z kvality.  Na našich stránkách najdete prvotřídní skořepinové bazény různých tvarů (obdélník, ovál) a rozměrů.

Vše vám rádi vysvětlíme a budeme se věnovat vašim požadavkům. Pokud budete mít zájem, za zvýhodněnou cenu u nás pořídíte také příslušenství v kompletních bazénových setech. Poradíme vám, kdy zvážit halogenové či LED světlo, úpravnu na slanou vodu či protiproud a ohřev vody nebo šachtu na technologie.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.