Chcete plastový bazén na míru? Cena není to nejdůležitější!

Jestliže si chcete pořídit bazén, je třeba koukat i na jiné věci, než na nízkou cenu. Pokud je samotná výroba bazénu na míru kontrolována či dokonce prováděna prodejcem, rozhodně by u vás firma měla získat plusové body. Společnosti totiž mají následně kontrolu nad tím, jaký materiál se používá, jaké normy jsou dodržovány a jak kvalitní bude samotný proces realizace.

Poohlédněte se také po recenzích a délce působnosti společnosti. Všechny tyto faktory byste měli zvážit, když si chcete pořídit bazény na míru. Cena, která je nízká, pak bude jen třešničkou na dortu.

 

Výroba bazénů na míru je naší specializací již více než 15 let

Plastové bazény do země předdefinovaných rozměrů i ty na míru již vyrábíme více než 15 let. Za tuto dobu jsme se naučili vnímat zákazníky a jejich potřeby, víme, co nejvíce ocení a s čím vším jim můžeme pomoci. Důležitou zpětnou vazbou jsou pro nás recenze a zkušenosti, které si i vy můžete prohlédnout na našich stránkách.

Kromě toho, že je každý jeden vnitřní i venkovní (zapuštěný bazén) od naší firmy vyroben z nejkvalitnějšího materiálu německé firmy Rochling dle nejpřísnějších norem současnosti (mají certifikaci ISO 9001:2015), vždy je také:

  • ideálně zaoblený pro nejlepší možnou cirkulaci vody při filtrování,
  • s životností až 50 let,
  • odolný vůči mechanickému poškození s vysokou pevností a tvarovou stálostí,
  • označen certifikací odolnosti proti přímému slunečnímu záření (vydrží v -40°C i +150°C),
  • 100 % vodotěsný,
  • námi dopravený namontovaný ZDARMA po celé ČR.

Naší konkurenční výhodou jsou zejména speciálně vyztužené bazénové schody. Při montáži se u nich zcela obejdete bez nutnosti podbetonace, díky čemuž se zcela vyhnete defektům spojených s betonací. Jistě vás potěší, že díky těmto schodům ušetříte za provedené stavební práce.

 

Kolik s námi zaplatíte za plastové bazény na míru?

I přesto, že jsme zmínili, že cena by neměla být jediným faktorem při výběru firmy, jistě vás potěší, když ušetříte. Děláme tedy vše pro to, abychom vám byli schopni dodat nejen vysoce kvalitní plastové bazény na míru, ale také levné. Věříme, že cena by měla být vždy transparentní a bez skrytých poplatků. Proto poskytujeme kalkulátor” zdarma.

Napište nám, nebo zavolejte a my vám zašleme kalkulaci zcela zdarma. Řekněte nám, zda chcete oválný, obdélníkový či kruhový bazén. Potřebujete poradit s příslušenstvím? Rádi vám vše vysvětlíme a ještě vám nabídneme zvýhodněnou cenu při koupi bazénu právě s příslušenstvím v kompletním bazénovém setu.

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.