Zastřešení Terasy

Zastřešení Terasy
Cena: na poptávku
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně

Moderním segmentem v oblasti zastřešení je i možnost využití zastřešení terasy. Praktické řešení, které vám umožní postavit konkrétní ochranu přímo u domu. A to s jistotou, že ochrání vaše zázemí pro hosty, stejně jako zapuštěný bazén i další příslušenství.

Zastřešení terasy fotogalerie – inspirace i pro vás

Podívejte se na ukázky našich realizací, které dokládají, jak je dané řešení moderní, zajímavé a jak může být konstrukčně rozmanité. Tomu odpovídají i vlastnosti samotných výplní, kdy nabídneme několik materiálových a barevných variant jako:

 

Napište nám o ceník zastřešení teras

I na tuto oblast jsme specialisté s dlouhodobými zkušenostmi. Ty souvisí i s efektivitou výroby, díky čemuž jsou naše ceníky bezkonkurenční. Hledáte-li zastřešení terasy, které bude realizováno levně, jste na správném místě.

Zastřešení teras zhotovíme v mnoha variantách

Nejenom cena, ale i možná variabilita je důvodem, proč oslovit právě nás. Dokážeme zrealizovat hliníkové zastřešení s jednou kolejnicí na svislé zdi a druhou na zemi. Nabízíme řešení, která mohou být podchozí v celé své délce, díky čemuž je celý prostor využitelný na maximum. A to nejenom v souvislosti s plastovým bazénem či prostorem pro vaše hosty, jelikož tímto způsobem zastřešíte třeba i vířivky a řadu dalších součástí vaší terasy.

Posuvné zařízení terasy nabídneme v dobře ladícím provedení

Jelikož jsme si vědomi, že i zastřešení terasy musí ladit s vaším domem, nabízíme vám možnost různě barevných konstrukcí, a to buď ve stříbrném provedené Elox nebo v desítkách barevných odstínů komaxitové barvy podle RAL vzorníku.

Elox

Cena je bez 15% DPH

Zeptejte se! Neváhejte mi nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775