Zastřešení Atyp Star

Zastřešení Atyp Star
Cena: na poptávku
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně

Nezaměřujeme se jenom na standardní zastřešení bazénu. Pokud je něco, co také umíme, potom jsou to i kombinovaná bazénová zastřešení. Toto konkrétně vychází z našeho nejvyužívanějšího modelu Practic, který je doplněn o variantu označovanou jako Star. Daná kombinace se hodí všude tam, kde nechcete mít zapuštěný bazén zastřešený pomocí jedné celistvé haly, ale kde kladete i důraz na maximální praktické využití. Tento typ bazénového zastřešení tak vytvoří prostor, kdy lze využít místo před bazénem třeba k relaxaci, převlékání nebo zastřeší místo spojené s bazénovými schůdky, které jsou vystrčeny do strany.

Vyberte si bohaté možnosti výplní

Toto atypické bazénové zastřešení vás nezaujme jenom svým zajímavým provedením, které je spojeno právě s praktičností. Dokážeme vás zaujmout také možnostmi provedení. A to z hlediska konkrétního designu. Samotná výplň z polykarbonátu tak může být k dispozici v těchto variantách:

 

Neopomínáme ani výběr z možných konstrukčních řešení

Jako hlavním konstrukční materiál je volen eloxovaný hliníkový profil, který může být v případě individuálních požadavků dodatečně zpevněn. Třeba v případě umístění bazénového zastřešení do podhorských oblastí. S kvalitou konstrukce je spojeno nejenom to, že zastřešení bazénu od naší společnosti nabídne vysokou odolnost i dlouhou životnost. S konstrukcí je spojený i výběr jednotlivých provedení, kam se řadí tyto možnosti:

Elox

Komaxitové barvy dle vzorníku RAL.

Individuální zpracování s ohledem na naše standardy

Jelikož jde o atypické zastřešení, je samotný návrh i cenová kalkulace řešena individuálně s ohledem na konkrétní požadavky a velikostní provedení. Máte zájem o návrh? Kontaktujte nás. I ten samozřejmě bude spojený se všemi základními standardy na kterých zastřešení bazénů od nás přímo stojí. Z hliníku tak vyrábíme nejenom konstrukci, ale i použité kolejnice. Využíváme také nerezovou ocel a to na kuličková ložiska či spojovací materiál. Jistotou může být ale i možnost odnímatelného předního nebo zadního čela.

Vyhovět dokážeme i v řadě individuálních úprav. Mezi hlavní požadavky ve kterých vyhovíme i vám patří možnost jednokřídlých nebo posuvných dveří v samotném čele zastřešení. Nechybí možnost jejich uzamčení. Umíme zhotovit také čela výklopná, nebo dělená. Otevřeni jsme také individuálním úpravám s ohledem na prodloužení, zkrácení nebo zvýšení zastřešení plastového bazénu. Též umíme vybrat i jiné než standardní použité materiály, stejně jako zhotovíme jednokolejový profil, či zajistíme rychlou montáž. Máte zájem? Kontaktujte nás!

Cena je bez 15% DPH

Zeptejte se! Neváhejte mi nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775