Zastřešení Atyp Practic

Zastřešení Atyp Practic
Cena: na poptávku
Doprava ZDARMA po celé ČR
Kompletní montáž zastřešení v ceně

Tento typ zastřešení vychází z našeho nejoblíbenějšího řešení, kterým je typ Practic. Ten však umožní i řadu individuálních úprav. Jelikož byly hojně poptávané, rozrostla se naše nabídka bazénového zastřešení i o atypický typ Practic. Ten je ideální kombinací v situacích, kdy chcete využít prostor před vaším plastovým bazénem k tomu, abyste se měli kde převléknout nebo abyste měli kde relaxovat. A to stále s jistotou toho, že vás bazénové zastřešení ochrání před rozmarem počasí.

Toto řešení je ideální volbou také v případech, kdy sice chcete využívat těchto praktických vlastností, ale zároveň nechcete, aby bylo bazénové zastřešení jednou velkou halou. Konkrétní konstrukce je řešena tak, že pochozí výška je v ose velkého segmentu.

Výplňový materiál v různých typech

Nejenom, že dokážeme přijít se zajímavými řešeními s ohledem na konstrukční potřeby. Našim zákazníkům umíme vyhovět i s ohledem na využití výplňového materiálu samotné konstrukce. Kromě toho, že patří mezi kvalitní řešení, vás zaujmou i možnosti především jeho designového provedení. Ve standardním provedení lze zvolit tyto varianty:

 

Výběr i z několika typů konstrukce

Není to jenom výplňový polykarbonát, který můžete volit v různých variantách. Zaměřujeme se i na výběr v oblasti samotné konstrukce. Už v základu si můžete být jisti kvalitních hliníkových profilů, které mohou být v případě potřeby zesíleny – ideální při umístění zastřešení do podhorských oblastí. I zde hledíme na možnosti vzhledu, kdy lze volit:

Elox

Komaxitové barvy dle vzorníku RAL.

Řešení na míru vašim potřebám

Umíme vyhovět i vašim konkrétním požadavkům. Jelikož se jedná o atypické zastřešení zapuštěného bazénu, posuzujeme každou konkrétní poprávku individuálně a s ohledem na tento postup navrhneme odpovídající řešení. To může být spojeno se standardním materiálem a řešením, kam spadá třeba přední a zadní odnímatelné čelo, kolejnice z eloxovaných hliníkových profilů, nebo nerezová kuličková ložiska či kvalitní nerezový spojovací materiál.

S ohledem na individuální poptávky však můžeme zhotovit bazénové zastřešení na míru, využívající jednokřídlé či posuvné dveře v čele zastřešení a to s možností uzamykání. Zvládneme také výklopná čela včetně možností jejich dělení. Umíme také nabídnout různé kombinace materiálů, jednokolejový profil, či zpracování spojené s prodloužením, ukrácením, stejně jako zvýšením celého bazénového zastřešení. Ozvěte se nám a my vám zpracujeme individuální nabídku.

Cena je bez 15% DPH

Zeptejte se! Neváhejte mi nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775