Moravský Krumlov - plastový bazén do země

Zákaznice nedaleko Moravského Krumlova si od nás objednala menší plastový bazén o rozměru 4 x 3 x 1,5 metru s vnitřními speciálně vyztuženými rohovými a protiskluzovými schody, které nemusíte složitě podbetonovávat. V bazénu jsme instalovali ohřev vody pomocí tepelného čerpadla, díky kterému můžete i vody chladit v perných letních dnech a udržovat si tak stále stejnou a pro vás příjemnou teplotu vody. Pro automatickou dezinfekci vody je v bazénu instalováno zařízení na úpravu vody na slanou vodu, takzvaný autochlor, díky kterému se o tento zapuštěný bazén nemusíte téměř starat a voda je mnohem příznivější pro pokožku. Celá technologie byla instalována do šachty v zemi, kterou dodáváme včetně pochozího víka v barvě bazénu. U zastřešení Practic zvolila zákaznice luxusní tmavou bronzovou barvu konstrukce a kolejnic, která krásně ladí se zahradou. Zastřešení má speciálně zvýšenou výšku na míru na 1,2m místo 1,0 metru. Navíc jsou přidělány nášlapné pochozí kolejnice pro obousměrný posuv segmentů.

Děkujeme paní Dvořákové za krásné hodnocení naší firmy na Googlu, o které bychom se rádi podělili:

"Firmu BazenyDoZeme.cz jsme vybrali z nepřehledného množství nabídek poměrně náhodou, ale pak jsme tohoto rozhodnutí ani na vteřinu nelitovali. Od samého začátku tato firma postupovala naprosto seriozně, profesionálně a spolehlivě. Co se řeklo, slíbilo, to bylo dodrženo. Od objednání, přes dodání bazénu a technologie až po konečné zastřešení. Všechny termíny byly dodrženy na hodinu přesně. Za nás jsme velmi spokojeni a s klidným svědomím můžeme každému tuto firmu doporučit. Martina Bárta Dvořáková."

Líbil by se vám podobný bazén? Staňte se také spokojeným zákazníkem! Napište nám o nezávaznou kalkulaci zde >>>.

 

Podívejte se, jak probíhala celá přestavba z původního kruhového bazénu krok po kroku:

Máme dopravu po celé ČR zdarma. Nejvýhodnější nabídka do 30.4.2024.
Moravský Krumlov - plastový bazén do zeměMoravský Krumlov - plastový bazén do zeměMoravský Krumlov - plastový bazén do zeměMoravský Krumlov - plastový bazén do země

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.