Mladá Boleslav - plastový bazén do země

Nedaleko Mladé Boleslavi jsme realizovali plastový bazén do země o rozměru 6 x 3 x 1,5 m. Na přání jsme vyrobili tuto zvýšenou hloubku bazénu. Bazén je včetně speciální úpravy vody na slanou, díky které eliminujete používání chlóru o více jak 70%, čímž je mnohem příznivější pro pokožku a samozřejmě tím i ušetří vaše peněženka.

Děkujeme zákazníkovi za jeho krásný email, o který bychom se rádi podělili: "Snad poprvé za dobu, co jsme si něco nechali udělat, jsme byli naprosto spokojeni. Váš přístup k zakazníkům, ochota pomoct je učebnicový příklad, jak se má firma chovat k zákazníkům. Nejde jen o samotnou realizaci, jde i o následný zájem o vaše zákazníky v případě jakéhokoliv dotazu či rady, rady při zazimování, při zprovoznění na jaře - prostě komplexní služby. Jsme rádi, že i u nás v čechách se najdou seriózní firmy. Vaši firmu vždy s potěšením a klidným svědomím doporučím svým známým či kolegům. Děkujeme. "

Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy a napište si o nezávaznou kalkulaci zde >>>.

Máme dopravu po celé ČR zdarma. Nejvýhodnější nabídka do 31.5.2024.
Mladá Boleslav - plastový bazén do zeměMladá Boleslav - plastový bazén do zeměMladá Boleslav - plastový bazén do zeměMladá Boleslav - plastový bazén do země

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.