Mikulov - plastový bazén do země

U zákazníků v krásné vinařské oblasti s výhledem z bazénu přímo na zámek Mikulov jsme si realizaci opravdu užili. Jedná se o větší plastový bazén do země o rozměru 7x3x1,2m, který jsme zákazníkovi osadili schodem navíc pro ještě pozvolnější vstup do bazénu, celkem tak má bazén 4 schody při hloubce 1,2m. Součástí zvýhodněného bazénového setu bylo i LED světlo a šachta na kompletní technologii včetně víka v barvě a materiálu bazénu. U zastřešení se jedná o nejčastější typ Practic navíc s prodlouženými kolejnicemi, které jsou na straně, kde je šachta. Tudíž při odkrytém bazénu je šachta schována pod zastřešením.

Hlavně moc děkujeme zákazníkům za tento krásný email, který nám poslali: "Velká pochvala této firmě.Od počátku našeho nápadu byli všichni ochotní v kteroukoliv dobu emailem i telefonem, trpělivě odpověděli na veškeré laické otázky, skvěle poradili a realizace proběhla přesně podle časového plánu bez jediné chybičky. Co nás ovšem dostalo, byla parta chlapů, která namontovala bazén. Chlapi pracovali jak švýcarské hodinky a během chvíle byli hotoví. Přes to, že jeli velmi brzy ráno přes celou republiku a jen ta cesta musela být únavná, byli příjemní a úslužní. Opravdu smekám. Doporučujeme každému Vaší firmu, protože jste splnili nad očekávání. Zdravíme O*****."

Chcete se také stát naším spokojeným zákazníkem? Stačí nám napsat o nezávaznou kalkulaci zde >>>.

Máme dopravu po celé ČR zdarma. Nejvýhodnější nabídka do 30.6.2024.
Mikulov - plastový bazén do zeměMikulov - plastový bazén do zeměMikulov - plastový bazén do zeměMikulov - plastový bazén do země

Zeptejte se! Neváhejte nám nezávazně napsat

Zeptejte se
Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Místo realizace:
Vaše zpráva:

nebo zavolejte na: 774 044 775

Osobní údaje jsou spolehlivě chráněny.